Helistage meile +372 506 93 70 Kirjutage meile info@vekontehitus.ee

Soojussõlmede paigaldus

Kaasaegne (automaatne) soojussõlm on mehhanismide komplekt, mis koosneb lukustuse ja reguleerimise armatuurist ja kompaktsest soojusvahetist, mis on ühendatud soojuskeskusega ruumide kütmiseks ja sooja veega varustamiseks. Soojussõlmes toimub soojuse üleandmine varustajalt kasutajale.

Automaatne soojussõlm annab võimalus hoida kokku energiat, aega ja raha. See garanteerib sobiva sisekliima ruumides. Soojusenergia kokkuhoid saavutatakse selle pealt, et on võimalus seadistada ja reguleerida energia eraldamise parameetreid lokaalses küttesüsteemis. See on eriti aktuaalne kevadel ja sügisel, mil päevased ja öised temperatuurid kõiguvad suurel määral.

Soojussõlme paigaldus

Meie firma pakub uute soojussõlmede vahetust ja paigaldust. Pakume laia valikut detaile parimatelt tootjatelt.

Paigalduse jaoks on vajalik saada tehnilised andmed soojusenergia tootjalt. Vastavalt saadud andmetele koostatakse projekt ning kooskõlastatakse soojusenergia tootjaga. Projekti põhjal komplekteeritakse soojussõlm tehases, pannakse raamile ja toimetatakse objektile. Seejärel paigaldatakse ja ühendatakse vastavate koduste kommunikatsiooniühendustega. Töö võtab vastu inspektor, kes koostab passi, mis jääb töö tellijale. Meie firma viib läbi soojussõlme kasutamise instruktaaži.